perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

personel në anglisht

Fjalë: personel (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): cadre, depot, personnel, staff, complementing, crew, man
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht personel, personal taste, personal shopper 7, personal shopper 6, personal shopper 5, personal shopper 2, personel në anglisht, cadre në shqip
personel në anglisht