perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në anglisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): abdomen, belly, gut, paunch, stomach, tummy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht plëndës, plëndës në anglisht, abdomen në shqip
plëndës në anglisht