perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

poet në anglisht

Fjalë: poet (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): pen, poet
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht poet, poet technologies, poet shqiptar, poet plays, poet laureate, poet i famshem rus, poet në anglisht, pen në shqip
poet në anglisht

Fjalë të ngjashme

adet neden gecikir fal parts kit