perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në anglisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): archway, doorway, gate, gateway, portal, bar, barrier, bouncer, goal, net, strobe, tollgate, wicket, door, port
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht portë, portë në anglisht, archway në shqip
portë në anglisht