perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pra në anglisht

Fjalë: pra (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): because, consequently, so, therefore
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pra, pra wedding, pra uk, pra torino, pra te fazer lembrar, pra loup, pra në anglisht, because në shqip
pra në anglisht