perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

prirem në anglisht

Fjalë: prirem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (20): incline, slope, tilt, lean, bend, bent, decline, recline, slant, stoop, bias, bow, brainwash, coax, determine, induce, nod, prevail, propitiate, tend
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht prirem, prirem në anglisht, incline në shqip
prirem në anglisht