perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në anglisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): anticipation, awaiting, expectancy, expectation, expecting, prediction, standby, stand-by, wait, acceptance, admission, admittance, adoption, convention, dinner, dinner-party, entertainment, party, reception
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në anglisht, anticipation në shqip
pritje në anglisht

Fjalë të ngjashme

qep tile saw shtoj ulqin