perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provë në anglisht

Fjalë: provë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (29): exam, examination, test, assay, attempt, audition, auditioned, auditioning, check, effort, essay, experiment, go, hallmark, hearing, ordeal, probation, rehearsal, repetition, run-through, sample, specimen, tentative, trial, try, venture, benchmark, criterion, shibboleth
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht provë, provë në anglisht, exam në shqip
provë në anglisht

Fjalë të ngjashme

caji i gjelbër perandor japonez