perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në anglisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (25): experience, experiment, feel, try, undergo, argue, assert, command, confirm, demonstrate, lead, prove, submit, vindicate, assay, attempt, chance, rehearse, sample, taste, test, audition, convict, proven, tentative
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në anglisht, experience në shqip
provoj në anglisht