perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në anglisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (1): hen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në anglisht, hen në shqip
pulë në anglisht