perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në anglisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): circle, sign, stamp
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pullë, pullë në anglisht, circle në shqip
pullë në anglisht

Fjalë të ngjashme

interes simple 360 gradë