perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në anglisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (11): face, kiss, lips, mouth, buss, smooch, chirrup, chuck, cluck, smack, suck
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në anglisht, face në shqip
puth në anglisht

Fjalë të ngjashme

krua by nathong