perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në anglisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (17): boron, forest, timber, ligneous, timbered, wood, wooden, woodenly, woodwork, woody, lumber, tree, woodworking, arboreal, sylvan, woodland, woodsy
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në anglisht, boron në shqip
pyll në anglisht

Fjalë të ngjashme

pyes lotin shkel e shko