perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në anglisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): barn, byre, cowshed, stable, stabile, buoyant, sedate, staid
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në anglisht, barn në shqip
qëndrueshëm në anglisht