perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në anglisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): abundantly, audibly, clearly, definitely, distinctly, explicitly, expressly, fairly, largely, manifestly, markedly, perceptibly, plainly, recognizably, visibly
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht qartë, qartë në anglisht, abundantly në shqip
qartë në anglisht