perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qep në anglisht

Fjalë: qep (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): sew, stitch
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht qep, qep tile saw, qep tile cutter, qep resources investor relations, qep resources, qep midstream, qep në anglisht, sew në shqip
qep në anglisht

Fjalë të ngjashme

avokatet kryesisht mendim rugova