perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

re në anglisht

Fjalë: re (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): cloud, cumulus, nimbus, thundercloud, pall
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht re, re store, re stacks lyrics, re quest, re michel, re ment, re në anglisht, cloud në shqip
re në anglisht