perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në anglisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): administration, authorities, government, line, range, rank, regiment, row, tier, array, string, succession
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht rresht, rresht në anglisht, administration në shqip
rresht në anglisht