perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në anglisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): danger, distress, hazard, jeopardy, peril, pitfall, risk, gamble, venture
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në anglisht, danger në shqip
rrezik në anglisht

Fjalë të ngjashme

marr jap qilar foto