perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në anglisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): abide, domicile, dwell, inhabit, live, reside, stay, keep, remain, rest, tarry, abode, sojourn, become, remains
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në anglisht, abide në shqip
rri në anglisht

Fjalë të ngjashme

sallatë ruse krenari dafina