perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në anglisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): around, about, round, beside, cartwheel, circle, compass, near, past, pulley, rind, rundle, wheel, wheeling
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në anglisht, around në shqip
rrotull në anglisht

Fjalë të ngjashme

gabim shtypi çerek altın kaçpara