perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në anglisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): as, failover, once, when, while, after, how, like, than, what, yak, insomuch, qua, such
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në anglisht, as në shqip
sa në anglisht

Fjalë të ngjashme

kap slap