perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në anglisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): bologna, pudding, sausage
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në anglisht, bologna në shqip
sallam në anglisht