perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në anglisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): duty, service, worship, charge, chore, civic, clear, obligation, office, onus, responsibility, administration, attendance, operation, servicing, favour, knavery, livery, staff
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shërbim, shërbim në anglisht, duty në shqip
shërbim në anglisht