perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në anglisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): centenary, centennial, century, age, eternity
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në anglisht, centenary në shqip
shekull në anglisht