perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në anglisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): eye, fix, gaze, look, see, descry, glimpse, spot
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në anglisht, eye në shqip
shikoj në anglisht

Fjalë të ngjashme

hekur tek