perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkel në anglisht

Fjalë: shkel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): tramp, trample, tread, break, trespass, violate
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shkel, shkel uci, shkel e shko, shekel weight, shekel to pound, shekel to euro, shkel në anglisht, tramp në shqip
shkel në anglisht