perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në anglisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (25): associate, boyfriend, chum, colleague, compeer, comrade, confrere, feller, fellow, friend, mate, playmate, brick, buddy, close, pal, attendant, companion, escort, helpmate, helpmeet, partner, playfellow, yokefellow, yoke-fellow
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në anglisht, associate në shqip
shok në anglisht