perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në anglisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): community, public, society, association, circle, companionship, company, fellowship, grange, party
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shoqëri, shoqëri në anglisht, community në shqip
shoqëri në anglisht