perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëroj në anglisht

Fjalë: shoqëroj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (11): accompany, escort, feed, instigate, make, reduce, supply, dissipate, attend, chaperon, enclose
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shoqëroj, shoqëroj në anglisht, accompany në shqip
shoqëroj në anglisht