perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në anglisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): absolve, acquit, disencumber, disengage, enfranchise, exempt, free, justify, liberty, loosen, redeem, release, rid, shelve, unchain
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shpëtoj, shpëtoj në anglisht, absolve në shqip
shpëtoj në anglisht