perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në anglisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): blade, glaive, sword, sabre, side-arms
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shpatë, shpatë në anglisht, blade në shqip
shpatë në anglisht