perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në anglisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (31): commonality, country, nation, polity, realm, state, you, angle, attitude, case, circumstance, condition, footing, frontage, item, locality, location, locus, placement, plight, position, posture, site, situation, station, status, estate, illness, order, preservation, strength
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në anglisht, commonality në shqip
shtet në anglisht

Fjalë të ngjashme

kap slap luftim ahmetaj