perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtroj në anglisht

Fjalë: shtroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (16): dilate, distend, extend, overspread, reach, span, sprawl, spread, stretch, broadcast, diffuse, disperse, expand, outreach, ripple, wildfire
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht shtroj, shtroj në anglisht, dilate në shqip
shtroj në anglisht

Fjalë të ngjashme

bie the ska pedro gambim