perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në anglisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): carver, sculptor, statuary
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në anglisht, carver në shqip
skulptor në anglisht

Fjalë të ngjashme

pazar vatan si te ushqehemi