perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në anglisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): athletic, sport, sporting, sportsmanlike
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në anglisht, athletic në shqip
sportiv në anglisht

Fjalë të ngjashme

gjel deti me patate mbaj sukro