perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në anglisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): cast, daub, gesso, gypsum, plaster, grout, roughcast, rough-cast, stucco
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në anglisht, cast në shqip
suva në anglisht

Fjalë të ngjashme

vjellja plesht in english acid nitrik