perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tërbim në anglisht

Fjalë: tërbim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (27): aggravation, anger, bisque, choler, rage, resentment, spite, wrath, cummerbund, muffler, scarf, shawl, wrap, amuck, bluster, craze, craziness, folly, frenzy, lunacy, madness, sheer, rabies, fieriness, furore, fury, spleen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tërbim, tërbim në anglisht, aggravation në shqip
tërbim në anglisht