perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tërheqje në anglisht

Fjalë: tërheqje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): retreat, withdrawal, pullback, retraction
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tërheqje, tërheqje në anglisht, retreat në shqip
tërheqje në anglisht

Fjalë të ngjashme

shes iphone 5 shtet i perqendruar