perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tabaka në anglisht

Fjalë: tabaka (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): coaster, plate, plateau, platter, salver, tray, waiter
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tabaka, tanaka yankees, tabata workouts, tabaka skutki, tabaka sklep, tabaka nedir, tabaka në anglisht, coaster në shqip
tabaka në anglisht