perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

takoj në anglisht

Fjalë: takoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): encounter, meet, appointment, caucus, clandestine, engagement, event, get-together, meeting, rendezvous, befall, forgather
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht takoj, takoj zaposlimo, takoj tour, takoj text, takoj si padla, takoj se dava dola, takoj në anglisht, encounter në shqip
takoj në anglisht