perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tani në anglisht

Fjalë: tani (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): currently, now, nowadays, presently
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tani, tani topit, tani sushi, tani shoes, tani sanies, tani mecani, tani në anglisht, currently në shqip
tani në anglisht