perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thellësi në anglisht

Fjalë: thellësi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): abyss, deep, deepness, depth, profundity, deeper, tone, depths
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht thellësi, thellësi në anglisht, abyss në shqip
thellësi në anglisht