perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në anglisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (24): land, region, country, nation, southern, state, terrene, continent, landmass, area, field, foreside, ground, site, space, terrain, territory, earth, dirt, earthiness, floor, glebe, soil, world
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në anglisht, land në shqip
tokë në anglisht