perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në anglisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): businessman, dealer, entrepreneur, merchant, trader, tradesman, commerce, commercial, mercantile, merchantable, sale, buyer, chandler, storekeeper
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në anglisht, businessman në shqip
tregtar në anglisht