perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në anglisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): chink, clang, clink, jingle, peal, resonate, resound, ring, sound, tingle, tinkle, associate, bleep, call, chime, jangle, knell, phone, toll
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tringëllin, tringëllin në anglisht, chink në shqip
tringëllin në anglisht