perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tund në anglisht

Fjalë: tund (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (29): falter, flicker, fluctuate, shake, stagger, sway, teeter, toddle, toss, totter, vacillate, wobble, bandy, bob, dandle, dangle, rock, seesaw, cradle, swing, jig, joggle, earthquake, jolt, jounce, quake, shiver, tremble, trembler
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht tund, tuneup utilities, tune up, tune movie, tune me vodafone al, tune in, tund në anglisht, falter në shqip
tund në anglisht