perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në anglisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): fanny, shame, vulva, ignominy, burning, disgrace
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në anglisht, fanny në shqip
turp në anglisht

Fjalë të ngjashme

ju njoftoj mbroj dashurin time