perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turrë në anglisht

Fjalë: turrë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): heap, huddle, jumble, peck, pile, ton, stack, bonfire, cellar, cog, down, heaped, pyre, stake
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht turrë, turrë në anglisht, heap në shqip
turrë në anglisht

Fjalë të ngjashme

fat face