perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

udhëheq në anglisht

Fjalë: udhëheq (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): administer, aim, conduct, control, direct, divert, drive, guide, handle, head, lead, manage, regulate, steer, superintend
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht udhëheq, udhëheq në anglisht, administer në shqip
udhëheq në anglisht